Znakomite ferie tylko w Bieszczadach

Date:5:19 pm Ages: Price: Type: Location:

Zastanawiacie się w jakim miejscu Wasze dzieci mógłby spędzić niezapomniane chwile na łonie natury. W jakim miejscu jest brak smogu, przepiękne krajobrazy i atrakcje dla dzieci? Doskonałym rozwiązaniem są nasze polskie góry w Bieszczadach. Obiecują młodym ludziom rekreację, wolno doskonale się bawić, ale także zezwolą zrelaksować się na tle pierwotnej przyrody Karpat Wschodnich. To właśnie z takowych ferii przywiozą wspomnienia na całe życie, a dodatkowo rozpoczną nowe znajomości i wyciągną cenną wiedzę odnośnie polskiej natury, jakiej nie zdobędą w szkole. Nie od dzisiaj wiadomo, że lekcja w terenie jest w wyższym stopniu ciekawa i szybciej znośna dla dzieci tym bardziej jeśli zdobywamy ja pośród przyjaciół w górach.

Bieszczady w paru zdaniach

W największym stopniu słynne pasmo górskie zlokalizowane w południowo-wschodniej części polski. Bieszczady wydzielone są na 2 pasma, Bieszczady Wschodnie na Ukrainie oraz Bieszczady Zachodnie na terytorium naszego kraju i Słowacji oraz Ukrainy. Te wymienione na końcu w wyraźnej mierze zajmują Rezerwat Biosfery „Karpaty Wschodnie”, który jest w rejestrze rezerwatów przyrody UNESCO. Bieszczady są całkiem wysokie, największą górą jest Tarnica sięgająca na wysokość 1346 metrów nad poziomem mórz. Toteż góry te nie przynależą do specjalnie wysokich, ale dzięki temu można bez trudu udać się na najwyższy punkt i obserwować stamtąd ładną panoramę Bieszczadów. Odróżniają się także piętrowym porządkiem flory oraz niekonwencjonalnym rozkładem rzek. Przepiękna atrakcją w bezpośredniej bliskości jest jednak stanowczo Park Krajobrazowy Dolina Sanu. To konkretnie w tamtym miejscu niekiedy można obserwować duże ssaki, takie jak niedźwiedź brunatny, bizon czy nieco mniejsze ryś czy też wilk. Bieszczady są domem dla niespotykanej w pozostałych częściach Polski fauny i koncentrują multum rzadkich typów roślin. Wyjątkowy klimat tej okolicy tworzą stare lasy buczynowe i potoki.

Świetne miejsce na kolonie w Bieszczadach

Oczywiście, że tak. Warunki socjalne to zmienna na jaką posiadamy wpływ, a na naturę i pogodę nie. Wskazane jest wiec zadbać o znakomite zakwaterowanie na przykład w imprezy integracyjne w górach zielonapolana.com.pl. Terytorium: Dubiecko (Dolina Sanu). Oferuje noclegi w górach dla wielu, w ciekawych domkach z drewna a także pokojach hotelowych. Do dyspozycji gości jest też miejsce namiotowe. Oferuje. Biorąc pod uwagę lokalizację i prosty dostęp do pensjonatu, w bliskości idzie zasmakować przyjemności i zaznać wielu atrakcji.
Są to między innymi przejazdy drezynami rowerowymi, muzea czy Osada Fantasy mieszcząca się coś koło tego 30 km od hotelu Zielona Polana.

Koloniści mają możliwość również pojechać na wycieczkę do Lwowa oraz poznać sekrety i wdzięki Dynowa, jakie szczyci się Przeworską Koleją Dojazdową. Kolonie dla najmłodszych w górach jeszcze przenigdy nie były tak urozmaicone i uzupełnione przygodami.