Odpowiednie okna dostarczają sporo ciepła

Date:4:06 pm Ages: Price: Type: Location:

Od kilku lat potrzebowałam zamienić okna w mym mieszkaniu. Stare mogły być zepsute. Dostrzegłam również, iż wiele ciepłego powietrza ucieka przez nietrwałą strukturę. Szyba okazała się być przepuszczalna w kilku miejscach, a ja byłam zmuszona podczas zimy podkładać pled wokół okna żeby zachować ciepło w mieszkaniu.

Kiedy zebrałam gotówkę zaczęłam poszukiwać instytucji, która zrealizuje montaż okien. W internecie natrafiłam na przedsiębiorstwo Okna Optimus a dodatkowo zauważyłam, iż propozycja firmy jest niezwykle interesująca. Produkty okazały się być niezbyt drogie, zaś dostępność różnych materiałów, z jakich wykonano okna wydawała się dobrym wyjściem. Mam nieduże mieszkanie, toteż pożądałam wyłącznie jednego popołudnia na instalację nowych okien. Przekręciłam do spółki, którą wyszukałam na stronie www http://www.oknaoptimus.eu/ i przedstawiłam swe oczekiwania. Sprzedawca zapowiedział audiencję pracownika, który miał zmierzyć moje ramy okienne. Oczekiwałam zaledwie trzy dni, zaś po wykonanych pomiarach musiałam podpisać umowę i musiałam tylko wyczekiwać na brygadę, jaka zainstaluje moje okna.

Montaż okien w całym domu

Zakupiłam cztery okna. Posiadam wyłącznie 3 pomieszczenia i łazienkę. Powinno się wymienić okna w dużym pokoju a także kolejne balkonowe plus drugiego pokoju. Po 4 tygodniach zajechali ludzie od okien po czym przedsięwzięli wykucie starych okien, które potem zostały wyrzucone. Zamontowanie nowo zakupionych zostało zrealizowane w prawie 4 godziny. Nazajutrz byłam w stanie je porządnie umyć i byłam ucieszona z mego zakupu. Zrobiłam porządek w domu a następnie zatelefonowałam po koleżankę żeby przekazała swą opinię. Jak jeden mąż ustaliłyśmy, iż okna powiększyły mieszkanie, a dodatkowo ogrzały dom. Byłam szczęśliwa, że odszukałam okna, jako że jest to powszechny artykuł stosowany w wielu domach.

Mogę dzielić się moim mieszkankiem

Nadciągnęła zimowa pora a w moim mieszkaniu stało się nadzwyczaj miło. Teraz nie będą musiała używać pomocnej izolacji a poza tym śmiało spraszam do siebie rodzinę. Zamiana okien okazała się nader słusznym rozwiązaniem. Najprawdopodobniej oszczędzę na ogrzewaniu, a ciepłą porą będę w stanie bez trudu okna odblokować bez strachu, że zniszczą się. Mało tego swobodnie się czyści szyby, natomiast ramy są czyste i wytrzymałe. Dziś mogłabym zarekomendować firmę Okna Optimus, ponieważ sprzedaje najwyższej jakości okna PCV.